Сайт комісії викладачів іноземних мов
Запорізького педагогічного коледжу
Вівторок, 24.10.2017, 09:04
 
Who knows the language is at home everywhere
                                           Розклад занять                   Графік т/а                    Новини
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Наше опитування
Що є головним у професійній діяльності викладача?
Всього відповідей: 123

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учасники основного туру Олімпіади

1. Хамаршех Анастасія,  Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С. Макаренка, 4 курс

2. Юсько Євген Валерійович, КВНЗ "Запорізький педагогічний коледж", 2 курс

3. Власюк Сергій Віталійович, КВНЗ "Запорізький педагогічний коледж", 2 курс

4. Горянський Павло Вікторович, КВНЗ "Запорізький педагогічний коледж", 1 курс

5. Семера Вікторія Сергіївна, ВНКЗ "Балтське педагогічне училище", 1 курс

6. Обухов Давід Леонідович, ВНКЗ "Балтське педагогічне училище", 3 курс

7. Шевченко Анастасія,  ВНКЗ "Білгород-Дністровське училище", 4 курс

8. Мягкоход Катерина Юріївна, ВНКЗ "Балтське педагогічне училище", 2 курс

9. Ващук Наталя Сергіївна, Жовтоводське педагогічне училище ДВНЗ "Криворізький національний університет", 3 курс

10. Юрченко Олена Андріївна, КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського", 2 курс

11. Дашкевич Вікторія Миколаївна, ВНКЗ "Білгород-Дністровське педагогічне училище", 4 курс

12. Малова Дар'я Валеріївна, Бериславський педагогічний коледж, 2 курс

13. Плахотнікова Анастасія, Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С.Макаренка, 4 курс

14. Брижова Аліса Володимирівна, "Білгород-Дністровське педагогічне училище", 4 курс

15. Коваленко Анастасія Валентинівна, Бериславський педагогічний коледж, 2 курс

16. Пінаєва Анна Валеріївна, КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім.В.О.Сухомлинського", 2 курс

17. Позняк Михайло Вікторович, КВНЗ "Новобузький педагогічний коледж"3 курс

18. Макортєт Олена Олександрівна, КВНЗ "Новобузький педагогічний коледж", 4 курс 

19. Руденко Дарина Павлівна, Нікопольське педагогічне училище ДВНЗ «Криворізький національний університет», 2 курс

20. Гребеник Валерія ВіталіївнаНікопольське педагогічне училище ДВНЗ «Криворізький національний університет», 2 курс

21. Рафалон Євгенія ОлександрівнаНікопольське педагогічне училище ДВНЗ «Криворізький національний університет», 2 курс

22. Тріска Тетяна Сергіївна, КВНЗ "Новобузький педагогічний коледж", 1 курс 

23. Пастухова Олена, КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського", 2 курс

24. Кононенко Альона Олександрівна, Кременчуцьке педагогічне училище ім А.С. Макаренка, 4 курс

25. Агафонова Анна Ігорівна, ВНКЗ «Одеське педагогічне училище», 2 курс

26. Браілова Юлія Володимирівна, ВНКЗ «Одеське педагогічне училище», 2 курс

27. Земцова Олександра Сергіївна, ВНКЗ «Одеське педагогічне училище», 2 курс

28. Потапович Тетяна Антонівна, Бериславський педагогічний колледж, 3 курс

29. Соколова Марія Олександрівна, Жовтоводське педагогічне училище ДВНЗ "Криворізький національний університет", 1 курс

30. Ревук  Катерина Олегівна, Жовтоводське педагогічне училище ДВНЗ "Криворізький національний університет", 1 курс

31. Гуртова Вікторія Валеріївна, ДПК ДНУ ім. О. Гончара, 2 курс

32. Топоркова Владислава Вадимівна, ДПК ДНУ ім. О. Гончара, 2 курс

33. Чабаненко Юлія Володимирівна, ДПК ДНУ ім. О. Гончара, 2 курс

Copyright MyCorp © 2017