Сайт комісії викладачів іноземних мов
Запорізького педагогічного коледжу
Субота, 21.10.2017, 22:42
 
Who knows the language is at home everywhere
                                           Розклад занять                   Графік т/а                    Новини
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Наше опитування
Чи схвалюєте ви ідею інтернет-комунікації між викладачем і студентом?
Всього відповідей: 216

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учасники пробного туру Олімпіади

 

1. Герасимено Ольга Геннадіївна, Бериславський педагогічний коледж, 2 курс

2. Малова Дар'я Валеріївна, Бериславський педагогічний коледж, 2 курс

3. Позняк Михайло Вікторович КВНЗ "Новобузький педагогічний коледж"3 курс

4. Макортєт Олена Олександрівна КВНЗ "Новобузький педагогічний коледж", 4 курс 

5. Юсько Євгеній Валерійович, КВНЗ "Запорізький педагогічний коледж", 2 курс

6. Власюк Сергій Віталійович, КВНЗ "Запорізький педагогічний коледж", 2 курс

7. Коваленко Анастасія Валентинівна, Бериславський педагогічний коледж, 2 курс

8. Агафонова Анна Ігорівна, ВНКЗ «Одеське педагогічне училище», 2 курс

9. Браілова Юлія Володимирівна, ВНКЗ «Одеське педагогічне училище», 2 курс

10. Земцова Олександра Сергіївна, ВНКЗ «Одеське педагогічне училище», 3 курс

11. Руденко Дарина Павлівна Нікопольське педагогічне училище ДВНЗ "КНУ" 2 курс

12. Гребеник Валерія Віталіївна Нікопольське педагогічне училище ДВНЗ "КНУ", 2 курс

13. Рафалон Євгенія Олександрівна Нікопольське педагогічне училище ДВНЗ "КНУ" 2 курс

14. Хамаршех Анастасія,  Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С. Макаренка, 4 курс

15. Кононенко Анастасія,  Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С. Макаренка, 4 курс

16. Спільник Анна, Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С.Макаренка, 3 курс

17. Семера Вікторія Сергіївна, ВНКЗ "Балтське педагогічне училище", 1 курс

18. Мягкоход Катерина Юріївна, ВНКЗ "Балтське педагогічне училище",  2 курс

19. Осипенко Тетяна Михайлівна, ВНКЗ "Балтське педагогічне училище", 3 курс

20. Дашкевич Вікторія Миколаївна, ВНКЗ "Білгород-Дністровське педагогічне училище", 4 курс

21. Тріска Тетяна Сергіївна,  КВНЗ "Новобузький педагогічний коледж", 1 курс

22. Дмітрієва Катерина Олександрівна, КВНЗ "Запорізький педагогічний коледж", 2 курс

23. Шевченко Анастасія Володимирівна, ВНКЗ "Білгород-Дністровське педагогічне училище", 4 курс

24. Брижова Аліса Володимирівна, ВНКЗ "Білгород-Дністровське педагогічне училище", 4 курс

25. Юрченко Олена,  КВНЗ"Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського", 2 курс

26.Пінаєва Анна,  КВНЗ"Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського", 2 курс

27.Пастухова Олена,  КВНЗ"Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського", 2 курс

28. Черкашина Анна Сергіївна, КВНЗ "Запорізький педагогічний коледж", 2 курс

29. Микитюк Роксолана Ярославівна, КВНЗ "Запорізький педагогічний коледж",1 курс

30. Корнюшина Наталія Станіславівна, КВНЗ "Запорізький педагогічний коледж", 1 курс

31. Нікуліна Анастасія Миколаївна, КВНЗ "Запорізький педагогічний коледж", 1 курс

32. Горянський Павло Вікторович, КВНЗ "Запорізький педагогічний коледж", 1 курс

Copyright MyCorp © 2017