Сайт комісії викладачів іноземних мов
Запорізького педагогічного коледжу
Субота, 22.01.2022, 01:34
 
Who knows the language is at home everywhere
                                           Розклад занять                   Графік т/а                    Новини
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Наше опитування
Чи схвалюєте ви ідею інтернет-комунікації між викладачем і студентом?
Всього відповідей: 225

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Паспорт додаткової кваліфікації

 "Вчитель іноземної мови початкової школи”

 

 
  Анотація

 

  •    Додаткову кваліфікацію "Вчитель іноземної мови початкової школи” у Запорізькому педагогічному коледжі отримують студенти 8 груп протягом всіх років навчання. Метою є підготовка спеціалістів, що володіють знаннями теорії і практики іноземної мови і вміннями у сфері її викладання у системі початкової освіти.
  •     Навчання іноземної мови передбачає комплексну реалізацію практичних, виховних і освітніх цілей.
  •    Комплексне оволодіння всіма видами мовленнєвої діяльності (аудіювання, говоріння, читання, письмо) сприяє професійній підготовці студентів під час проведення пробних уроків з іноземної мови у початковій школі та переддипломної практики. Студенти вчаться поєднувати теоретичні знання основ теорії методики навчання іноземної мови, педагогіки та психології з практичною діяльністю навчання учнів.
  •    Практика з додаткової кваліфікації "Вчитель іноземної мови початкової школи починається з V семестру. Студенти проводять по 4 пробних уроки з іноземної мови у початкових класах базових шкіл 24, гімназій 45 та 40. Керують практикою студентів методисти Андрєєва Н.О., Євенко О.В., Каракатсаніс Т.В., Мартенко Л.І., Пономарьова Г.С., Харченко Г.І. Під час переддипломної практики студенти працюють вчителями іноземної мови у початковій школі і проводять щонайменше 8 уроків іноземної мови і один позакласний захід.
  • Якісні та кількісні параметри підготовки вчителя іноземної мови у початкових класах мають відповідати вимогам його кваліфікаційної характеристики, згідно з якою фахівець готується до здійснення навчально-виховної, науково-методичної та організаційно-управлінської діяльності в початкових класах.

     

Copyright MyCorp © 2022