Сайт комісії викладачів іноземних мов
Запорізького педагогічного коледжу
Субота, 20.07.2024, 16:53
 
Who knows the language is at home everywhere
                                           Розклад занять                   Графік т/а                    Новини
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Наше опитування
Що є головним у професійній діяльності викладача?
Всього відповідей: 131

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ситуації для контролю навичок говоріння на державному екзамені

з додаткової кваліфікації

"Вчитель іноземної мови початкової школи"

 

1.     Ви готуєтесь виступити на засіданні літературного гуртка.  Розкажіть про життя і творчість улюбленого англомовного або німецькомовного поета, продекламуйте один з його віршів.

2. Ви готуєте презентацію на тему "Наука і культура країни, мова якої вивчається". Про яких діячів науки і культури ви розповісте?

3. Вам доручили підготувати виступ на тему "Олімпійський рух як глобальне явище".  Наведіть приклади, які б підтверджували олімпійську ідею інтеграції світу та миротворення.

4. Ви берете участь у конференції з питань розширення міжнародної співпраці європейських держав. Представте свою країну, розкажіть про національні та державні символи.

5.  Уявіть, що ви є учасником спецпроекту "Європейські столиці". Представте Київ як осередок національної духовності, науки і культури.

6.  Уявіть, що ви є адміністратором географічного порталу.  Яку цікаву інформацію про Шотландію (Австрію) ви б розмістили в розділі "Країни світу"?

7. Ви упорядковуєте електронний каталог матеріалів про традиції відзначення національних свят у різних країнах світу. Про які українські свята ви б хотіли надати інформацію?

8. Ви побували на запрошення свого друга в країні, мову якої вивчаєте. Розкажіть про традиції та свята цієї країни.

9. Ви бажаєте поїхати на канікули в одну з англомовних або німецькомовних країн. Розкажіть організаторам туру про міста, які б ви хотіли відвідати, і поясніть, чому саме.

10. До нашого коледжу приїхала делегація з різних країн, де розмовляють мовою, яку ви вивчаєте. Проведіть екскурсію по навчальному закладу і розкажіть про своє навчання у коледжі.

11. Ви навчались за кордоном протягом року. Повернувшись звідти, ви розповідаєте своїм друзям про столицю цієї країни.

12. Під час канікул ви відвідали одну з країн, мову яких ви вивчаєте. Ви подорожували всією країною. Розкажіть своїм одногрупникам про географічне розташування цієї країни.

13. Уявіть, що ви  працівник туристичної агенції "Всесвіт". Запропонуйте цікаву розповідь-рекламу про США (Швейцарію), щоб заохотити потенційного клієнта.

14.  Ви берете участь в обговоренні проекту етичного кодексу сучасного учителя. Які професійні та особисті якості педагога, на вашу думку, є найбільш значущими?

15.  Уявіть, що ви берете участь у роботі круглого столу "Краса врятує світ". Про який вид мистецтва як про засіб вдосконалення творчих потенцій суспільства ви б розповіли?

16 Відомо, що ритм життя сучасного студента відрізняється високою інтенсивністю. Складіть рекомендації щодо планування робочого дня для студентів молодших курсів. Розкажіть про режим свого життя, порадьте, як краще організувати  дозвілля.

17. Газети і журнали є одним з основних засобів масової інформації та пропаганди. Сьогодні більшість з них має електронні версії. Розкажіть про можливості інтернет-каналів інформування громадськості.

18. Ви берету участь у літературознавчій конференції. Розкажіть про внесок англійських/німецьких письменників у розвиток світової дитячої літератури, свого улюбленого митця літературної праці.

19. У мовному таборі відбувається наукова конференція. Вам слід виступити з доповіддю про політичний устрій будь-якої країни, мову якої вивчаєте. Що ви доповісте?

20. Вас запросили виступити з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.  Розкажіть про роль радіо та телебачення в утвердженні позицій України у світовому інформаційному просторі.

21. Уявіть, що ви спілкуєтесь онлайн на театральному форумі. Залиште свій відгук про відвідування театру.

22. Уявіть, що ви проводити соціологічний аналіз проблеми зайнятості студентів у вільний час. Які тенденції ви спостерегли? Як відпочивають сучасні студенти?

23. Ви берете участь в організації кінофестивалю у вашому місті. Фільми яких жанрів ви запропонуєте на кіноконкурс? Розкажіть про свої враження від перегляду останнього кіношедевру (блокбастеру).

24. Вас цікавить проблема формування здорового способу життя сучасної молоді. З’ясуйте, які компоненти фізичного здоров’я є пріоритетними.

25. Ви готуєте презентацію на тему: "Столиці англомовних (німецькомовних) країн". Що Ви можете розповісти про Вашингтон (Відень)?

 

                                                                                         Питання для cтудентів дошкільного відділення


1. Ви листуєтеся з англійським товаришем. Він цікавиться, як ви живете. Розкажіть про своє помешкання, розкрийте значення англійського прислів’я «Моя оселя – моя фортеця».

2. Уявіть, що ви влаштувалися на роботу в дитсадок і вибираєте собі новий гардероб. Як повинна вдягатися сучасна вихователька/вихователь, щоб виглядати стильно та красиво? Обґрунтуйте свою думку.

3. Вас запрошено на дитячий день народження. Ви вибираєте дитині іграшку. Згадайте, якими іграшками ви любили гратися в дитинстві? Яку іграшку ви подаруєте імениннику? Розкрийте значення іграшки в дошкільному дитинстві.

4. Уявіть, що ви берете участь у семінарі з питань культури. Підготуйте доповідь про вплив мистецтва на становлення духовності особистості. Розкажіть про свій улюблений вид мистецтва.

5. Ви готуєте стенд для батьків «Сучасні діти і телебачення». Проінформуйте татусів і мам про виховні можливості телебачення, недоліки та переваги спілкування дітей з телевізором. Які освітні телеканали ви порадите для спільного перегляду?

6. Доведіть, що сучасний вихователь повинен мати гарний художній смак. Розкажіть про свої художні уподобання. Опишіть свою улюблену картину.

7. Уявіть, що ви готуєтесь до батьківських зборів на тему «Дитяча книга». Порекомендуйте батькам книжки дитячих авторів, розвивальні журнали та комікси.

8. Ви берете участь у науковій конференції з використання ІКТ в навчально-виховному процесі. Розкажіть про роль сучасних засобів навчання у підвищенні навчальної мотивації.

9. Інтернет вважається одним з важливих науково-технічних досягнень людства. Розкажіть, як ви використовуєте Інтернет-ресурси в освітніх цілях, які сайти відвідуєте.

10.  Ви берете участь в обговоренні проекту етичного кодексу сучасного учителя. Які професійні та особисті якості педагога, на вашу думку, є найбільш значущими?

11. Ви упорядковуєте електронний каталог матеріалів про традиції відзначення національних свят у різних країнах світу. Про які українські свята ви б хотіли надати інформацію?

12. Вам доручили провести дитяче свято. Як ви організуєте дозвілля дітей, куди їх запросите?

13. Уявіть, що ви  працівник туристичної агенції «Всесвіт». Запропонуйте цікаву розповідь-рекламу про одну з англомовних країн, щоб заохотити потенційного клієнта.

14. Ви берете участь у міжнародній конференції з питань міжнародних відносин європейських держав. Розкажіть про свою країну.

15. До вас приїздять іноземні гості. Ви плануєте організувати екскурсію містами України. Продумайте деталі вашої подорожі, опишіть, яким видом транспорту ви скористаєтесь.

16. Деякі люди переконані, що дотримуватись режиму дня - необов’язково. А як вважаєте ви? Розкажіть про свій робочий день. Чим він відрізняється від вашого вихідного дня.

17. Життя людини нерозривно пов'язане з природним середовищем. Розкажіть про улюблену пору року, охарактеризуйте клімат нашої країни.

18. Вас цікавить проблема формування здорового способу життя сучасної молоді. З’ясуйте, які компоненти фізичного здоров’я є пріоритетними.

19. Ви готуєте презентацію на тему «Наука і культура Великої Британії та США». Що цікавого ви можете розповісти?

20. Ви берете участь у літературознавчій конференції. Розкажіть про внесок англійських письменників у розвиток світової дитячої літератури, свого улюбленого митця літературної праці.

Copyright MyCorp © 2024